Skup żyta

Dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu, jesteśmy jednym z największych przedsiębiorstw specjalizujących się obrotem płodów rolnych przez ponad 25 lat. Nasza działalność obejmuje skup, czyszczenie, suszenie i sprzedaż tych płodów

Jeśli masz żyto paszowe lub konsumpcyjne, skupimy je od Ciebie, odbierając ziarna bezpośrednio z wyznaczonego przez Ciebie miejsca za pomocą naszego transportu. Gwarantujemy jasne zasady i terminową płatność dla wszystkich naszych sprzedawców.

Certyfikaty

Posiadane zasoby oraz kwalifikacje pozwalają nam świadczyć usługi najwyższej jakości oraz zachować wysoki poziom bezpieczeństwa. Potwierdzają to posiadane przez nas certyfikaty GMP+ B3 i REDCert.

Warunki skupu i potrąceń

ikona uścisk dłoni

Opinie naszych klientów

ikona cudzysłów
Jestem klientem firmy BAT Agrar od lat i zawsze byłem pod wrażeniem ich profesjonalizmu i wysokiej jakości produktów. Ich pasja do rolnictwa jest widoczna w każdym aspekcie ich działalności. Polecam z całego serca!
Marek Bielski

Marek Bielski

ikona cudzysłów
BAT Agrar to firma, na której można polegać. Ich doradztwo i wsparcie w zakresie uprawy roślin okazały się nieocenione dla naszego gospodarstwa. Otrzymujemy zawsze najlepsze nasiona i środki ochrony roślin, co przekłada się na zdrowe i obfite plony. Dziękujemy za profesjonalizm!
Roman Szczypiński

Roman Szczypiński

ikona cudzysłów
Nigdy nie byłem rozczarowany jakością usług, jakie oferuje BAT Agrar. Zespół BAT Agrar zawsze służy pomocą i udziela cennych porad. To naprawdę godna zaufania firma, z którą warto współpracować.
Radosław Kiliński

Radosław Kiliński