skup płodów rolnych

Skup płodów rolnych

Bezpieczeństwo i jakość

Sprzedaj swoje płody rolne szybko, bezpiecznie i z gwarancją terminowej zapłaty. Prowadzimy skup od 27 lat, dzięki czemu obecnie jesteśmy jednym z największych przedsiębiorstw skupujących płody rolne bezpośrednio od rolników.

Posiadamy własny transport, którym odbierzemy od Ciebie towar oraz certyfikaty potwierdzające wysoką jakość świadczonych przez nas usług.

Certyfikaty

Posiadane zasoby oraz kwalifikacje pozwalają nam świadczyć usługi najwyższej jakości oraz zachować wysoki poziom bezpieczeństwa. Potwierdzają to posiadane przez nas certyfikaty GMP+ B3 i REDCert.

skup zboża

Skup zbóż

Więcej

skup kukurydzy

Skup kukurydzy

Więcej

skup rzepaku

Skup rzepaku

Więcej

skup słonecznika

Skup słonecznika

Więcej

skup pszenicy

Skup pszenicy

Więcej

skup żyta

Skup żyta

Więcej

skup owsa

Skup owsa

Więcej

skup grochu

Skup grochu

Więcej

skup łubinu

Skub łubinu

Więcej

skup pszenżyta

Skup pszenżyta

Więcej

skup jęczmienia

Skup jęczmienia

Więcej

skup pobiku

Skup bobiku

Więcej

ikona uścisk dłoni

Opinie naszych klientów

ikona cudzysłów
Jestem klientem firmy BAT Agrar od lat i zawsze byłem pod wrażeniem ich profesjonalizmu i wysokiej jakości produktów. Ich pasja do rolnictwa jest widoczna w każdym aspekcie ich działalności. Polecam z całego serca!
Marek Bielski

Marek Bielski

ikona cudzysłów
BAT Agrar to firma, na której można polegać. Ich doradztwo i wsparcie w zakresie uprawy roślin okazały się nieocenione dla naszego gospodarstwa. Otrzymujemy zawsze najlepsze nasiona i środki ochrony roślin, co przekłada się na zdrowe i obfite plony. Dziękujemy za profesjonalizm!
Roman Szczypiński

Roman Szczypiński

ikona cudzysłów
Nigdy nie byłem rozczarowany jakością usług, jakie oferuje BAT Agrar. Zespół BAT Agrar zawsze służy pomocą i udziela cennych porad. To naprawdę godna zaufania firma, z którą warto współpracować.
Radosław Kiliński

Radosław Kiliński