skup zbóż

Skup zbóż

Dzięki skupowi zbóż możesz sprzedać swoje plony bezpośrednio po zbiorze, bez poszukiwania nabywców. Jeżeli szukasz godnego zaufania skupu zbóż warto poznać naszą ofertę.

Skupujemy zboża paszowe oraz konsumpcyjne. Odbierzemy towar z wyznaczonego przez Ciebie miejsca własnym transportem. Gwarantujemy szybką i terminową płatność. Zadzwoń do nas.

Skupimy od ciebie:

  • pszenicę
  • żyto
  • pszenżyto
  • owies
  • jęczmień

Certyfikaty

Posiadane zasoby oraz kwalifikacje pozwalają nam świadczyć usługi najwyższej jakości oraz zachować wysoki poziom bezpieczeństwa. Potwierdzają to posiadane przez nas certyfikaty GMP+ B3 i REDCert.

skup zbóż

Skup zbóż

Oferujemy skup bieżący oraz w ramach umów terminowych. Skupujemy zboża konsumpcyjne oraz te przeznaczone na paszę.

czyszczenie zbóż

Czyszczenie zbóż

Oczyszczamy zboże z resztek roślinnych, nasion chwastów i innych zanieczyszczeń wpływających na jego jakość.

suszenie zbóż

Suszenie zbóż

Dokładnie osuszymy Twoje zboże, aby zapewnić jego bezpieczne przechowywanie, eliminując ryzyko pleśni i rozwoju grzybów.

Warunki skupu i potrąceń

ikona uścisk dłoni

Opinie naszych klientów

ikona cudzysłów
Jestem klientem firmy BAT Agrar od lat i zawsze byłem pod wrażeniem ich profesjonalizmu i wysokiej jakości produktów. Ich pasja do rolnictwa jest widoczna w każdym aspekcie ich działalności. Polecam z całego serca!
Marek Bielski

Marek Bielski

ikona cudzysłów
BAT Agrar to firma, na której można polegać. Ich doradztwo i wsparcie w zakresie uprawy roślin okazały się nieocenione dla naszego gospodarstwa. Otrzymujemy zawsze najlepsze nasiona i środki ochrony roślin, co przekłada się na zdrowe i obfite plony. Dziękujemy za profesjonalizm!
Roman Szczypiński

Roman Szczypiński

ikona cudzysłów
Nigdy nie byłem rozczarowany jakością usług, jakie oferuje BAT Agrar. Zespół BAT Agrar zawsze służy pomocą i udziela cennych porad. To naprawdę godna zaufania firma, z którą warto współpracować.
Radosław Kiliński

Radosław Kiliński