skup pszenżyta

Skup pszenżyta

Nasza firma jest jednym z największych przedsiębiorstw
specjalizujących się w obrocie płodów rolnych przez ponad 25 lat. Zajmujemy się kompleksowym procesem skupu, czyszczenia, suszenia i sprzedaży płodów rolnych odbiorcom z różnych gałęzi przemysłu.

Bez względu na to gdzie znajduje się Twoje gospodarstwo, odbierzemy od Ciebie pszenżyto za pomocą naszego transportu lub bezpośrednio w skupie. Z nami nie musisz się martwić o terminową płatność, ponieważ zawsze dotrzymujemy terminów.

Certyfikaty

Posiadane zasoby oraz kwalifikacje pozwalają nam świadczyć usługi najwyższej jakości oraz zachować wysoki poziom bezpieczeństwa. Potwierdzają to posiadane przez nas certyfikaty GMP+ B3 i REDCert.

Warunki skupu i potrąceń

ikona uścisk dłoni

Opinie naszych klientów

ikona cudzysłów
Jestem klientem firmy BAT Agrar od lat i zawsze byłem pod wrażeniem ich profesjonalizmu i wysokiej jakości produktów. Ich pasja do rolnictwa jest widoczna w każdym aspekcie ich działalności. Polecam z całego serca!
Marek Bielski

Marek Bielski

ikona cudzysłów
BAT Agrar to firma, na której można polegać. Ich doradztwo i wsparcie w zakresie uprawy roślin okazały się nieocenione dla naszego gospodarstwa. Otrzymujemy zawsze najlepsze nasiona i środki ochrony roślin, co przekłada się na zdrowe i obfite plony. Dziękujemy za profesjonalizm!
Roman Szczypiński

Roman Szczypiński

ikona cudzysłów
Nigdy nie byłem rozczarowany jakością usług, jakie oferuje BAT Agrar. Zespół BAT Agrar zawsze służy pomocą i udziela cennych porad. To naprawdę godna zaufania firma, z którą warto współpracować.
Radosław Kiliński

Radosław Kiliński