O firmie​

ATR Agrohandel przerodziło się w BAT Agrar

BAT Agrar Sp. z o.o​

Nasza Spółka rozpoczęła działalność jako wspólne przedsięwzięcie dwóch partnerów biznesowych, firm: Beiselen GmbH oraz ATR, którzy posiadali w Spółce po 50% udziałów. W 2011 roku Beiselen GmbH odsprzedała swoje udziały na rzecz drugiego udziałowca i od tej pory jedynym udziałowcem Spółki był ATR. W związku z tym, Spółka zmieniła nazwę z Beiselen-ATR Agrohandel Sp. z o.o. na ATR Agrohandel Sp. z o.o.

Po ponad 10 latach samodzielnych działań historia zatoczyła koło i firma Beiselen GmbH oraz ATR połączyły się tworząc silną grupę, która stała się liderem na rynku niemieckim.

W wyniku połączenia w styczniu 2021 roku powstała nowa grupa pod nazwą BAT Agrar. Połączenie to ma na celu ujednolicenie systemu zarządzania, tak by móc zaoferować klientom możliwie najlepsze usługi w zakresie zakupów i sprzedaży, logistyki oraz doradztwa. Spółka BAT Agrar GmbH ze swoją gęstą strukturą jest jedynym przedsiębiorstwem w zakresie handlu rolnego, reprezentowanym na terenie całych Niemiec. Do połączonego przedsiębiorstwa należą dodatkowo ważne placówki zagraniczne w Austrii, Danii i Polsce powiązane ze sobą w ramach spółki BAT Agrar GmbH.

0 + Lat
Ponad 25 lat doświadczenia na rynku rolniczym
0 +
Przedstawicieli handlowych chętnych do pomocy w obsłudze Twojego gospodarstwa
0 +
Produktów z różnych dziedzin, aby zaspokoić Twoje potrzeby

Dołącz do grona zadowolonych klientów​​​